Paslaugos

STATYBOS PRIDAVIMAS

Paprastai būna daug nervų reikalaujantis procesas, tačiau mes galime padėti Jums nepasiklysti “popierizmo džiunglėse”. Jūsų gyvenamąjį ar sodybos namą, butą taip pat įvairius kitus statinius, nebaigtą statybą, mes galime priduoti valstybinei komisijai. Procedūra yra skirta nuspręsti, ar pastatyti objektai atitinka projekto sprendimus, statybą ir projektavimą reglamentuojančius teisės aktus įgyvendinimo, sveikatos higienos normas, saugumo reikalavimus. Statybos pridavimas, atliekamas naujai pastačius, rekonstravus, kapitališkai suremontavus, modernizavus statinius ir nebaigtai statybai.

KADASTRINIAI PASTATŲ MATAVIMAI ( INVENTORIZACIJA )

Kvalifikaciją turinčių matininkų veiksmai, kuriais nustatomi ir užfiksuojami Nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų byloje pagrindiniai parametrai (plotai, tūriai, aukščiai, medžiagos ir t.t.), taip pat baigtumas, vidutinės vertės. Atlikus statinių kadastrinius matavimus sudaroma Nekilnojamojo daikto kadastrinių matavimų byla.

INŽINIERINIŲ TINKLŲ KADASTRINIAI MATAVIMAI

Apibrėžia susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus, kanalus ir pan., taip pat visus kitus statinius, kurie nėra pastatai. T.y.:
• Buitinės nuotekos,
• Lietaus nuotekos,
• Vandentiekio ir dujų tinklai.